
Свічка патріотична циліндр бабл. Синьо- жовта. З натурального воску
200 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
Виготовлена вручну з натурального соєвого і пальмового воску. Універсальний подарунок, який прикрасить будь-який інтер'єр. Якщо потрібна святкова упаковка- обов'язково пишіть в коментарях до замовлення! Колір вказуйте також в коментарях.
Час горіння більше 6 годин. Вага 190 грам
Використовувана якісний х/би гніт, який не коптить при горінні.
Чому нас вибирають?
* Маємо багаторічний досвід виробництва усіх видів свічок. Працюємо з 2012 року!
* Одними з перших в Україні почали виготовляти унікальні різьблені свічки і продовжуємо удосконалювати цю техніку кожного дня
* Ми самі є виробниками свічок, тому можемо запропонувати вам вигіднішу ціну ніж у конкурентів
* Використовуємо тільки якісні матеріали безпечні для вашого здоров'я
* Приймаємо індивідуальні замовлення на свічки, міняємо по вашому бажанню колір, форму, розмір, декор
* надаємо вигідний умова для корпоративних і оптових замовників. Опт від 10 одиниць!
* Робимо свічки вручну і ретельно контролюємо усі етапи виробництва.
* надійно упаковуємо кожну свічку, щоб вона доїхала до вас у повній цілості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид свечи | Свеча-фигурка |
| Ароматизированная | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Время горения | 5 час |
| Количество свечей в наборе | 1 шт |
| Диаметр свечи | 50 мм |
| Ширина свечи | 50 мм |
| Высота свечи | 100 мм |
| Вес свечи | 120 г |
| колір | |
| колір | персиковий, ніжно рожевий, рожевий яскравий, білий |
- Цена: 200 ₴






